Par jetmedia.lv

Mediji. Tas ir viens no tiem vārdiem, kuru mūsdienās nākas dzirdēt arvien biežāk. Un tas ir tikai un vienīgi normāli ņemot vērā to, cik lielu nozīmi mūsdienu pasaulē ieņem dažāda veida tehnoloģijas un viss pārējais, kas ar tām ir saistīts. Mūsu dzīves arvien ciešāk tiek saistītas ar virtuālo pasauli un dažāda veida informācijas apmaiņu.

Mani vienmēr šādas lietas ir interesējušas un tieši tāpēc laika gaitā esmu mēģinājis iegūt dažāda veida zināšanas par šiem jautājumiem. Un tas man arvien labāk ir licis saprast to, ka šie jautājumi ir patiešām interesanti.

mana fotka

Mans vārds ir Ronalds un es vienmēr esmu uzskatījis, ka mums ir jāmācas savā labā izmantot tās iespējas, ko mums sniedz modernās tehnoloģijas un viss, kas ar tām ir saistīts. Tā ir vesela pasaule, kas ļauj mums ērti izplatīt dažāda veida informāciju. Un nav nekādu šaubu par to, ka mēs no tā visa varam iegūt reālu labumu.

Neatkarīgi no tā vai mēs vēlamies informāciju izplatīt vai iegūt savām vajadzībām, to visu ir iespējams izdarīt ar dažāda veida mediju palīdzību. Pats galvenais ir tas, ka mēs sekojam līdzi dažāda veida pārmaiņām šajā nozarē. Jo tikai tādā veidā mēs varam saprast to, ka ir tās lietas, ko mēs varam kaut kādā veidā izmantot savā labā.

Ņemot vērā to, ka man šīs lietas vienmēr ir interesējušas, es nolēmu, ka vajadzētu sākt veidot tādu kā blogu. Vietu kurā es varētu ar savām domām un zināšanām dalīties ar citiem. Galu galā, visas šīs lietas mūsdienu pasaulē ir pietiekoši nozīmīgais, lai kaut ko par to visu zinātu ikviens no mums.

Es patiešām ceru, ka laika gaitā spēšu jums sniegt kādu interesantu padomu. Lai vai kā, pats galvenais ir tas, ka mēs saprotam to, cik patiesi plaša un nozīmīga ir mediju pasaule. Un tas jau vislabāk izpaužas tieši tajā, kā šie jautājumi sasaistās ar daudzām citām lietām, kuras ir nozīmīgas mūsdienu pasaulē.

facebook-button

FacebookTwitterGoogle+Share