Medijos par ikdienā svarīgiem un noderīgiem Rīgas servisiem

Medijos par ikdienā svarīgiem un noderīgiem Rīgas servisiem

Ir ļoti daudzi un dažādi veidi, kā cilvēkiem pavēstīt visu jauno, svarīgo un vienkārši aktuāli. Protams, visiem zināmākie veidi, kā to panākt, ir ar televīzijas un interneta palīdzību, ka arī pēdējā laikā mazāk populārie uzziņu avoti- avīzes, žurnāli un citi laikraksti.

Vienkārši mēs visi dzīvojam modernā pasaulē, kur palēnam tiek izskaustas dažādas novecojušas metodes un tās visas aizstāj modernās tehnoloģijas un nekad nevar zināt, kas vel sekos pēc paris gadiem. Tāpēc arī šoreiz nolēmu parunāt par to, ko ikdienā varam uzzināt no visiem šiem avotiem gan internetā, gan arī preses izdevumos.

Jāsāk jau ar to, ka vienmēr būs iespēja uzzināt visu jauno, kas notiek pasaulē. Dažādas katastrofas un arī labie jaunumi – pilnīgi visa informācija ceļo vēja spārniem un mediji ir tie, kuru uzdevums ir to visu apkopot un salikt pa plauktiņiem tā, lai katram lasītājam būtu skaidrs, par ko ir runa un ko tas var dot.

watch-tvProtams, ne vienmēr pilnīgi viss, kas tiek un arī turpmāk tiks publicēts internetā un citur, liksies vienlīdz svarīgi pilnīgi visiem, kas to lasa, tomēr tieši tāpēc, ka nevar zināt, kam šī konkrētā informācija dotajā brīdi var būt noderīgi vai nē, tā tik un tā ir jāpublicē.

Pie kā tāda var pieskaitīt dažādas ikdienišķas lietas, par kurām cilvēkiem patīk uzzināt no citiem. Piemēram, pēdējā laikā ļoti populāras ir kļuvušas dažādas domu biedru grupas, kurās cilvēki dalās pieredzē un dod padomus viens otram par ļoti daudzām un dažādām tēmām, kuras dotajā brīdī katram ir aktuālas.

Uzskatu, ka tādā pat veidā vajadzētu darboties arī medijiem, protams, ne vienmēr, bet reizi pa reizei gan. Mediji ir tā sabiedrības grupa, kurai cilvēki uzticas un viss, ko būs publicējuši mediji, tiks uzskatīts par patiesu un vērā ņemamu.

Protams, bieži vien to var izmantot arī ļaunos nolūkos, tomēr domāju, ka tā nebūs, un šīs publikācijas tik un tā varēs lasīt visi.

Kā vienu piemēru tam, kas cilvēkiem ir svarīgs, var minēt visu ikdienišķo. Tie ir dažādi santehnikas darbi, piemēram, ūdens skaitītāji un ar tiem saistītās problēmas. Automātiskā uzskaites funkcija ūdens skaitītājiem ir kas tāds, kas ļoti daudziem cilvēkiem nav saprotams, tāpēc uzskatu, ka tas būtu labs raksta temats, ko apskatīt tuvāk.

water-meter-readerDomāju, ka ļoti daudzi būtu apmierināti pēc šāda raksta izlasīšanas un spētu dzīvot daudz mierīgāk un arī bez uzraukumiem, jo par šo tematu viss būtu skaidrs.

Galu galā, lielākās problēmas parasti saistās ar nezināšanu, bet, ja par šīm tēmām tiktu runāts biežāk, tad nezināšanas vienkārši nebūtu.

Gala rezultāta varam izsecināt to, ka, ja vien tiek runāts par dažādām tēmām, kas skar ik vienu, tad pasaulē kļūst par vairākām problēmām mazāk. Nav jāņem vērā dažādi šaubīgi ieteikumi gan no kaimiņiem, gan arī paziņām, kas, iespējams, iesaka tikai to, kas viņiem pašiem ir izdevīgāk. Daudz labāk taču ir izlasīt informāciju internetā, no uzticama avota.

Vis maz es uzskatu, ka tas ir gan patīkamāk, gan arī izdevīgāk un lietderīgāk. Ticība tam, ka zināt, kā rīkoties spēj palīdzēt ļoti daudz ikdienas gaitās, tāpēc ir labi, ja vienmēr varat uz sevi paļauties.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Choose a Rating