Media

FacebookTwitterGoogle+Share

Medijos par ikdienā svarīgiem un noderīgiem Rīgas servisiem

Posted by on Jun 23, 2016 in interesanti, media, Uncategorized | 0 comments

Medijos par ikdienā svarīgiem un noderīgiem Rīgas servisiem

Ir ļoti daudzi un dažādi veidi, kā cilvēkiem pavēstīt visu jauno, svarīgo un vienkārši aktuāli. Protams, visiem zināmākie veidi, kā to panākt, ir ar televīzijas un interneta palīdzību, ka arī pēdējā laikā mazāk populārie uzziņu avoti- avīzes, žurnāli un citi laikraksti.

Vienkārši mēs visi dzīvojam modernā pasaulē, kur palēnam tiek izskaustas dažādas novecojušas metodes un tās visas aizstāj modernās tehnoloģijas un nekad nevar zināt, kas vel sekos pēc paris gadiem. Tāpēc arī šoreiz nolēmu parunāt par to, ko ikdienā varam uzzināt no visiem šiem avotiem gan internetā, gan arī preses izdevumos. (more…)

Medijos ir jāpievēršas ļoti dažādiem jautājumiem

Posted by on Jun 15, 2016 in media, raksti, Uncategorized | 0 comments

Medijos ir jāpievēršas ļoti dažādiem jautājumiem

Nav pirmā reize, kad minēšu to, ka mediji ir viena no tām nozarēm, kurā nepieciešams pievērsties ļoti daudziem un dažādiem jautājumiem, ne tikai tiem, kas saistās ar konkurentiem un kā panākt to, lai šajā nozarē atrastos augšgalā. Varētu teikt, ka mediji ir tie, kas apkārtējai sabiedrībai paziņo visu jauno un aktuālo- tas ir galvenais uzziņas avots, no kura smelties ziņas.

Tāpēc arī cilvēkiem, kas strādā medijos ir jābūt kompetentiem un zinošiem dažādos jautājumos, lai viņi saprastu dažādu notikumu nopietnību, ne tikai par tiem rakstītu un informāciju izplatītu tālāk. Jo jebkurā rakstā, jebkurā reportāžā, kas tiek sagatavota ir jāieliek arī savs viedoklis, tāpēc tam ir jābūt objektīvam un pamatotam. (more…)

Medijos noderīgi pakalpojumi

Posted by on Jun 10, 2016 in interesanti, media | 0 comments

Medijos noderīgi pakalpojumi

Varētu domāt, ka tas, ar ko nodarbojas dažādi mediji ir pavisam vienkārši un vienmuļi. Visu laiku tikai jāraksta un jāanalizē, dienu dienas. Bet patiesībā tā nemaz nav. Mediju darbs, protams, visā visumā ir diez gan vienpusīgs, tomēr arī šī viena puse sevī ietver daudz interesanta un atšķirīga. Varētu teikt, ka labam medijam vienmēr jābūt lietas kursā par visu jauno.

Jā, tā ir tikai viena lieta, kas viņam jādara, tomēr jāaizdomājas arī par to, ka viss jaunais ir daudz un atšķirīgs, tāpēc tas nemaz nav tik vienkāršs uzdevums kā sākumā varētu likties, un tik vienpusīgs nemaz arī nē. Katrai dzīves situācijai un darbam ir vairākas puses, jo īpaši mediju darbam.

Tam ir neskaitāmi daudz pušu, no kurām katrai jāatrod labākā pieeja un iespēja, kā to paveikt. Par to tad arī šis raksts, par visām iespējām un variantiem, kā atvieglot mediju darbu, jeb kādi pakalpojumi var izrādīties noderīgi. (more…)

Intervijas, kas ietekmē sabiedrības attieksmi

Posted by on May 19, 2016 in interesanti, media, raksti | 0 comments

Intervijas, kas ietekmē sabiedrības attieksmi

Cilvēkiem ir tieksme visu izlemt saviem spēkiem un neklausīties citu domās. Viņi dzird un uztver tikai to, ko grib un ar šo stūrgalvību bieži vien ir neiespējami strīdēties, jo ieskaidrot to, kā ir patiesībā, ir praktiski neiespējami.

Līdz ar modernajām tehnoloģijām, attīstījušies ir arī cilvēki, bieži vien tas ir labā nozīmē, jo lietojot modernākas ierīces, attīstās cilvēku domāšana, spriestspēja un dažādas, iepriekš neizzināta, smadzeņu puses.

Taču uz dažiem cilvēkiem modernās tehnoloģijas neiedarbojas tādā veida, kā citiem. Atsevišķais sabiedrības daļai tehnoloģijas paver durvis uz plašo interneta informācijas pasauli, kurā ne vienmēr viss publicētais ir patiess un tam var ticēt. (more…)

Sociālo mediju lietošana – ieguvumi un trūkumi

Posted by on Jul 14, 2015 in media | 0 comments

Sociālo mediju lietošana – ieguvumi un trūkumi

Mūsu dinamiskajā laikā, kad mēs visi skrienam, bet neko nevaram paspēt, kad pilnvērtīgai komunicēšanai ar draugiem un paziņām vienkārši neatliek laika, Internetā esošie sociālie tīkli ir vienīgais glābiņš no komunikācijas trūkuma un vientulības.

Man visvairāk patīk tas, ka sociālajos tīklos ir plaša iespēja sazināties ar citiem cilvēkiem: ar saviem jau esošajiem draugiem, radiem, skolas un kursa biedriem, paziņām. Turklāt ir arī iespēja paplašināt savu pazīšanas loku ar jauniem domubiedriem un draugiem – sākumā tikai virtuāli, bet pēc tam varbūt arī klātienē. Es pats zinu pat divus piemērus, kad cilvēki, sākumā kontaktējoties tikai sociālajos tīklos, pēc kāda laiciņa sagribēja iepazīties klātienē, un viss beidzās ar kāzām! (more…)

Izvēlies labāko, jau sākot ar hostinga pakalpojumiem

Posted by on May 15, 2015 in media, raksti | 0 comments

Izvēlies labāko, jau sākot ar hostinga pakalpojumiem

Lai arī kādi ieteikumi cilvēkiem netiktu doti par dažādām izaugsmes iespējām, ko mums sniedz dažāda veida mediji, vienmēr ir iespējams uzdot vēl kādu jautājumu. Cilvēki arvien vēlas iegūt arvien precīzāku informāciju par to, kā, piemēram, sociālo mediju sniegtās iespējas mēs varētu izmantot savā labā, lai sasniegtu pašu labāko rezultātu.

Un tā vien šķiet, ka cilvēki it nemaz neapzinās to, ka tādas konkrētas atbildes un vienas stratēģijas nemaz nav. To nu beidzot vajadzētu saprast. Galu galā, mēs katrs no mediju izmantošanas vēlamies nedaudz atšķirīgas lietas un veids kā mēs izmantojam vienas un tās pašas iespējas arī var ievērojami atšķirties.

Protams, ka mēs varētu sākt izteiktos sīkumos apskatīt ikvienu no faktoriem, kas kaut kāda veidā ietekmē šo procesu un dažādo iespēju izmantošanu. Tomēr es vēlos teikt, ka arī tad mēs nevarētu iegūt tādu pavisam pilnvērtīgu skatījumu uz to, kā un kādus lēmumus vajadzētu pieņemt, lai sasniegtu pašu labāko rezultātu.

Tomēr ir kāda lieta, ko es jums varu atklāt. Un ja vien jūs to pareizi sapratīsiet, tad jūs to noteikti varēsiet izmantot savā labā. Vienmēr izvēlies pašu augstāko kvalitāti. Tas varētu šķist pavisam vienkārši un visiem saprotami. Tomēr cilvēki par to nereti aizmirst. Un šādas kļūdas bieži vien tiek pieļautas ari runājot par izteikti nozīmīgiem faktoriem.

Kā man ir nācies novērot, šī kļūda nereti tiek pieļauta hostinga izvēlē. Nav šaubu, ka pats labākais risinājums, kas mums ir pieejams ir hostings no Garmtech. Laika gaitā šis pakalpojumu sniedzējs ir spējis sevi pierādīt un es pats esmu pārliecinājies par to, ka viņi spēj nodrošināt izteikti augstas kvalitātes servisu.

labākais hostings

Un kā jau mēs to zinām, lielā daļā situāciju, kas ir saistītas ar darbu internetā, tieši hostingam ir milzīga nozīme. Tāpēc arī ir tik ļoti svarīgi, ka mēs izvēlamies pašas augstākās kvalitātes hostingu. Starp citu, šī ir kļūda, kuru nereti pieļauj pat salīdzinoši spēcīgi mediji, kas uzsākuši savu attīstības ceļu.

Tādā pašā veidā, tev vajadzētu skatīties uz ikvienas izvēles izdarīšanu. Proti, vienmēr domā par pašu labāko un par iespēju iegūt visaugstāko kvalitāti. Mediju vidē tieši augstas kvalitātes tehniskie risinājumi ir tie, kas liek visam darboties. Tāpēc lai izvairītos no jebkāda veida problēmām tev vajadzētu pievērst uzmanību tieši šiem jautājumiem. Vienmēr seko līdzi jaunumiem tehnoloģiju nozarē un izvēlies to, kas tev ļaus sasniegt labākos rezultātus.

Es tik tiešām iesaku ņemt piemēru no hostinga pakalpojumiem, kas tiešā veidā parāda saistību starp augstas kvalitātes tehnisko nodrošinājumu un to, cik labi viss darbojas lietotāja līmenī. Par to nekad nevajadzētu aizmirst.

Hostings ir viena no tām lietām uz ko es vienmēr lieku uzsvaru vien iemesla dēļ. Proti, man pašam sākotnēji nācās saskarties ar dažādām problēmām, kas ievērojami traucēja jebkādu darbu paveikšanu, kaut vai viduvējā kvalitātē. Un tad arī es sāku arvien lielāku uzmanību pievērst izmantoto pakalpojumu un dažādu risinājumu kvalitātei.

Kā jau saprotat, pirmās pārmaiņas es ieviesu sakarā ar hostingu. Un kā jau teicu, ka lieliski ir nācies pārliecināties par to, ka tieši Garmtech spēj mums sniegt pašus labākos risinājumus. To tad arī vajadzētu mācīties izmantot jums. Izvēlieties pašu augstāko kvalitāti visās situācijās un tā vietā lai domātu par to, kā ietaupīt, padomājiet par ilgtermiņa ieguvumiem.

Sociāli tīkli profesionālā biznesa vidē

Posted by on May 13, 2015 in interesanti, media | 0 comments

Sociāli tīkli profesionālā biznesa vidē

Jūs jau noteikti esat pamanījuši to, ka līdz šīm pāris publicētajos rakstos es izteikti lielu uzmanību esmu pievērsis dažādiem jautājumiem, kas ir saistīti ar sociālajiem medijiem. Un tam ir pamatots iemesls, kuru es jau arī esmu izskaidrojis šajos rakstos. Šodien vēlos vēl par to visu nedaudz paturpināt un minēt kādu jau daudz konkrētāku piemēru.

Kā jau esmu teicis, es vienmēr esmu uzskatījis ka pareiza un pilnvērtīga sociālo mediju sniegto iespēju mums var sniegt patiešām labas iespējas. Dažreiz pat tādas, par kurām mēs pat īsti nevaram iedomāties. Un tā tas ir tāpēc, ka cilvēki visā pasaulē ir pieraduši pie salīdzinoši vienkāršu sociālo mediju sniegto iespēju izmantošanas.

Tāpēc arī laika gaitā man nereti ir nācies saskarties ar cilvēkiem, kas uzskata ka sociālie mediji ir tāda pavisam nenopietna lieta. Tiek uzskatīts, ka šo mediju izmantošana ir tikai brīvā laika pavadīšanas iespējas, kas nespēj mums dod kaut kādas reālas izaugsmes iespējas. Piemēram lietas, kas varētu kļūt noderīgas biznesa attīstībā vai savas karjeras veidošanā.

Šeit nu es vēlos teikt tikai un vienīgi to, ka šis uzskats ir pavisam maldīgs, jo patiesība ir tāda, ka mums tiek sniegtas lieliskas iespējas arī šajos jautājumos. Vēl jo vairāk, ir izveidoti speciāli sociālie mediji, kuru izmantošanas mērķis ir profesionālo kontaktu dibināšana.

Es šeit minēšu kādu pavisam konkrētu piemēru, jo vēlāk par to vēl vēlos paturpināt. Viena no šādām iespējām ir LinkedIn un es vēlos, lai jūs apskatās profilu, kas ir pieejams šeit. Tas ir Eduards Reneslācis, kurš acīmredzami šo vietni izmanto tālāku profesionālo kontaktu veidošanai. Tieši tāpēc arī pieejamā informācija ir tikai par tādām lietām, kam ir nozīme biznesa vidē.

Šis sociālais medijs ir ieguvis lielu popularitāti visā pasaulē un es, pavisam noteikti, iesaku šīs medija sniegtās iespējas izmantot ikvienam, kurš darbojas uzņēmējdarbība vai dara jebko, kas kaut kādā veidā ir saistīts ar biznesa pasaule. Jo šī ir tā vieta, kur tiek meklēti profesionāļi. Līdz ar to, arī jums savas spējas vajadzētu piedāvāt šeit, tā vietā lai izmantotu kādu ikdienišķāku sociālo mediju.

sociālie tīkli

Un tomēr, tas viss vēl nebeidzas šeit. Jo paralēli tam mēs varam izmantot kādu no tiem servisiem, kas sniedz daudz plašākas informācijas izplatīšanas iespējas. Šeit es runāju par bloga veidošanu, kas ļauj ātri un ērti nodot lielāku informācijas apjomu par tiem jautājumiem, kas ir saistīti ar nozari kurā darbojaties. Un kā piemēru vēlos minēt šo blogu http://reneslacis.blogspot.com, kuru veido persona, kuru minēju iepriekš. E. Reneslācis lieliski pierāda to, ka arī profesionālā līmenī ir iespējams izmantot sociālo mediju sniegtās priekšrocības.

Šo personu es vēlējos minēt tāpēc, ka interesējoties par šiem jautājumiem esmu uzgājis vairākus sociālos medijus, ko viņš izmanto. Un ņemot vērā viņa karjeru un zināšanas manī radās milzīga pārliecība par to, ka sociālie mediji un profesionālās iespēja iespējas ir ļoti tuva lieta.

To nu vajadzētu sākt saprast ikvienam no mums. Jo nākotnē šo iespēju izmantošanas nozīme tikai un vienīgi pieaugs. Un tāpēc arī ir svarīgi, ka mēs jau laicīgi spējam šiem jautājumiem pielāgoties. Tikai tādā veidā mēs varēsim noturēt savas vietas biznesa pasaules lielajā konkurencē. Modernās tehnoloģijas ir jāprot izmantot savā labā, ja vēlamies kļūt par labākajiem.

Izmanto sociālos medijus savā labā

Posted by on May 3, 2015 in interesanti, media | 0 comments

Izmanto sociālos medijus savā labā

Ņemot vērā to, kādu popularitāti cilvēku vidū visā pasaulē ir spējuši iegūt sociālie mediji, rodas pamatots jautājums par to, kādas iespējas tie mums var sniegt. Proti, kas ir tās lietas, ko mēs varam iegūt no dažāda veida sociālo mediju lietošanas ikdienā. Jo tā vien šķiet, ka tik lielas popularitātes pamatā ir jābūt kaut kam īpašam.

Šeit gan uzreiz sākšu nevis ar konkrētu iespēju uzskaitīšanu, bet ar savu viedokli par šo jautājumu. Un te nu es vēlos teikt to, ka lielā mērā tas viss vienkārši ir saistīts ar cilvēku vēlmi dalīties savā pieredzē ar citiem. Ar to es domāju to, ka mēs pēc iespējas biežāk vēlamies apkārtējai pasaulei parādīt to, ko mēs darām un kur atrodamies. (more…)

Sociālie mediji: kas tie ir?

Posted by on May 2, 2015 in media, raksti | 0 comments

Sociālie mediji: kas tie ir?

Esmu pārliecināts, ka ikviens no mums ir saskarties ar tādu vārdu salikumu kā sociālie mediji. Turklāt tas mūsdienās tiek lietots arvien biežāk. Jāsaka, ka tas ir tikai un vienīgi saprotami, ja ņemam vērā to, ka dažāda veida sociāli mediji mūsdienās ieņem arvien lielāku nozīmi daudzu cilvēku dzīvēs. Bet kas tad īsi ir sociālie mediji?

Tas ir jautājums uz kuru ir ļoti svarīgi iegūt atbildi, ja mēs vēlamies sākt saprast to, kāpēc sociāli mediji ieņem tādu nozīmi mūsdienu sabiedrībā.

Tā pavisam vienkārši runājot varētu teikt, ka tā ir dažāda informācijas apmaiņa starp cilvēkiem, kas norisinās virtuālajā vidē. Tās ir interneta vietnes, kas nodrošina ērtu lietošanu un efektīvu informācijas apmaiņu starp tās lietotājiem. (more…)