Kā tiek organizētas preses konferences, kas notiek ārā?

Kā tiek organizētas preses konferences, kas notiek ārā?

Žurnālistika, manuprāt, ir tā nozare, kurā strādā ļoti uzcītīgi, apņēmīgi, bet tomēr arī nekaunīgi  cilvēki. Nereti ir dzirdēti un arī piedzīvoti gadījumi tam, ka žurnālisti sagroza kāda teikto un galu galā tiek publicēts vai nu pilnībā nepatiess raksts vai pārraidīts raidījums, kur stāsta nepatiesību.

No viena puses jau žurnālistu var saprast, tāds ir viņu darbs, tomēr katra darba darītājam vajadzētu spēt saredzēt robežu, kuru nevar pārkāpt, jo šādos gadījumos kāds vienmēr tiek sāpināts, paši žurnālisti to redz vai nē.

Kā jau minēju, es žurnālistu varu saprast. Patiesībā jau es vienmēr cenšos saprast apkārtējos cilvēkus, jo uzskatu, ka neviens taču tā pat nedara to, ko dara. Visam vienmēr ir pamatots iemesls, vienkārši ir jāspēj to saskatīt. Tomēr arī tas, ka tev ir iemesls, kaut vai labs, nenozīmē to, ka tas attaisno nepatiesības izplatīšanu pasaulē.

Cilvēkiem, manuprāt, vienmēr vajadzētu censties runāt patiesību, jo tikai tā iespējams apzināt pilnīgi visu, kas notiek un atvērt cilvēkiem acis uz apkārt notiekošo. Galvenais tomēr ir tas, lai visi vienmēr būtu lietas kursā par to, kas notiek apkārt.

To, pēc manām domām, var izdarīt arī ar preses konferenču palīdzību, jo tādā veidā iespējams pirmajam uzzināt visu jauno un aktuālo. Tomēr šādas preses konferences kādam arī jārīko, tāpēc izdomāju uzrakstīt rakstu par to, kas tad ir nepieciešams, lai ko tādu paveiktu.

Savā ziņā preses konferences ne ar ko neatšķiras no jebkura cita āra pasākuma. Iespējams, ja koncertos kāds vienmēr dzied vai dejo, vai vienkārši skaļi skan mūzika, preses konferencēs tā vietā ir cilvēks, kas paziņo visu, kas jāzina pārējiem, lai pilnīgi viss noritētu bez nekādām aizķeršanām.

Konferenču laikā jāpievērš uzmanība dažādām lietām, ne tikai tam, vai tehnika ir kārtībā un visi visus var dzirdēt. Ar vien ir jādomā arī par cilvēku vajadzībām, par tām, ar kurām mēs saskaramies ik dienas.

Noteikti jāparūpējas par to, lai visi vienmēr būtu paēduši, jo nevienam taču nav noslēpums tas, ka izsalcis cilvēks viegli var kļūt kašķīgs un pārspīlēt, un, manuprāt, preses konference ir pēdējā vieta, kur tādam vajadzētu kļūt, jo tā ļoti viegli var izcelties dažādi konflikti un nevajadzīga drāma, kas nevienam par labu nenāk.

girl (2)Tā pat arī neaizmirstiet par vienkāršām vajadzībā, tādām kā portatīvo tualešu noma, bez kā nav iedomājams neviens mūsdienu pasākums.

Vairāk par to varat uzzināt šeit, tomēr līdz tam vien vēlos pateikt to, ka preses konference nesastāv tikai un vienīgi no cilvēkiem, kas apspriež dažādas tēmas un uzdod jautājumus, jāpadomā arī par to, ka tas tomēr ir pasākums, kurā cilvēkam visu laiku ir jājūtas ērti.

Es tomēr uzskatu, ka preses konferences ir labākais veids, kā noskaidrot visu, kas cilvēkiem interesē, jo bieži vien ar dažādu starpnieku palīdzību, piemēram, citu mediju, informācija var izrādīties kļūdaina un arī izpušķota, jo nevienam nav noslēpums, ka žurnālistiem ir tendence pārspīlēt un stāstus pārveidot arī tā, lai tie būtu vairāk intriģējoši un interesanti nekā patiesi. No šādām ziņām vajadzētu izvairīties un vienmēr pārbaudīt to, ko uztverat, tāpēc būtu vērts apmeklēt konferences pašiem.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Choose a Rating