Interesanti

FacebookTwitterGoogle+Share

Informētību veicina kvalitatīvas ziņas un cilvēku piemēri

Posted by on Nov 24, 2016 in interesanti, raksti, Uncategorized | 0 comments

Informētību veicina kvalitatīvas ziņas un cilvēku piemēri

Kā jau daudzkārt iepriekš esmu minējis, manuprāt, ir svarīgi tas, ka mēs spējam izmantot dažādas modernas tehnoloģijas savā labā. Protams, bieži vien rodas jautājumi par to, vai man tas ir vajadzīgs, es jau tik labi esmu iemācījies iztikt ar to, kas man ir un tamlīdzīgi, tomēr es domāju, ka viss jaunais tikai veicina attīstību.

Nav šaubu, ka daudzi cilvēki mūsdienās vairs nespētu iztikt bez dažādajām mūsdienīgajām tehnoloģijām, tomēr domāju, ka tas nemaz nav tik slikti, jo pareizi tās pielietojot, mūsdienu tehnoloģijas ievērojami spēj atvieglot mūsu ikdienas dzīves un padarīt tās daudz patīkamākas. (more…)

Reklāma medijos un uz baloniem – katrai savas priekšrocības

Posted by on Oct 22, 2016 in interesanti, Uncategorized | 0 comments

Reklāma medijos un uz baloniem – katrai savas priekšrocības

Runājot par reklāmas veidiem, vienmēr nāk prātā dažādi klasiskie piemēri – reklāmas televīzijā, radio un dažādi plakāti uz ielām, tomēr mūsdienās ir tik daudz un dažādu reklāmas veidu, ka tos pavisam noteikti nevar ignorēt.

Protams, nevar noliegt to, ka mūsdienās liela daļa reklāmas realizē sevi interneta vidē un tas ir tikai normāli, jo internets ieņem ļoti lielu mūsu dzīves daļu, tomēr šai virtuālajai videi nevajadzētu aizēnot reālo, jo dzīve taču nesākas un nebeidzas datora ekrāna, tā ir tur ārā.

Un tieši tāpēc mums vajadzētu pievērsties visa realizēšanai retākā dzīvē – arī reklāmu, īpaši jau tāpēc, ka šodien taču ir tik daudz un dažādu labu veidu, kā to izdarīt. (more…)

Daudz rakstošiem un sēdošiem cilvēkiem noderīgi padomi

Posted by on Jul 25, 2016 in interesanti, raksti, Uncategorized | 0 comments

Daudz rakstošiem un sēdošiem cilvēkiem noderīgi padomi

Kopš esmu uzsācis veidot savu blogu, ievēroju daudzas pārmaiņas, kas notiek ar cilvēka ķermeni, kad viņš ilgāku laiku sēž vienā pozā un nekustās. Rakstīšanas darbs patiesībā nav nemaz tik vienkāršs kā varētu šķist.

Ja runa ir par to, ar kādām grūtībām saskaras rakstnieki, tad visi vienmēr min iedvesmas trūkumu un nespēju koncentrēties vai ko tamlīdzīgu, tomēr reti kurš aizdomājas par pašu cilvēku un to, kā viņš attiecīgajā brīdī jūtas. Gan tas, ka darbs ir sēdošs gan arī tas, ka pie datora nepārtraukti tiek saglabāta viena poza var būtiski ietekmēt cilvēka veselību, un par to arī nolēmu parunāt šajā rakstā.  (more…)

Medijos par ikdienā svarīgiem un noderīgiem Rīgas servisiem

Posted by on Jun 23, 2016 in interesanti, media, Uncategorized | 0 comments

Medijos par ikdienā svarīgiem un noderīgiem Rīgas servisiem

Ir ļoti daudzi un dažādi veidi, kā cilvēkiem pavēstīt visu jauno, svarīgo un vienkārši aktuāli. Protams, visiem zināmākie veidi, kā to panākt, ir ar televīzijas un interneta palīdzību, ka arī pēdējā laikā mazāk populārie uzziņu avoti- avīzes, žurnāli un citi laikraksti.

Vienkārši mēs visi dzīvojam modernā pasaulē, kur palēnam tiek izskaustas dažādas novecojušas metodes un tās visas aizstāj modernās tehnoloģijas un nekad nevar zināt, kas vel sekos pēc paris gadiem. Tāpēc arī šoreiz nolēmu parunāt par to, ko ikdienā varam uzzināt no visiem šiem avotiem gan internetā, gan arī preses izdevumos. (more…)

Tas, kas būs noderīgi tiem, kas nodarbojas ar lauksaimniecību

Posted by on Jun 13, 2016 in interesanti, raksti, Uncategorized | 0 comments

Tas, kas būs noderīgi tiem, kas nodarbojas ar lauksaimniecību

Nodarbojoties ar lauksaimniecību ir jāpievērš uzmanība ļoti daudzām un dažādām lietā, piemēram, tam vai tehnikas, kuru jūs lietojat ir viskvalitatīvākā, kāda vispār iespējama un vai darba spēks, kuru algojat viņiem uzticētos darbu paveic tā, kā to vēlaties.

Protams, par ko šādu mēs nekad nevaram būt simtprocentīgi droši, tāpēc atliek vien cerēt uz to, ka viss turpmākais izdosies tā, kā cerēts, un ka vienmēr varēsiet uz saviem palīgiem paļauties. Tomēr tik un tā ir lietas, kam vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību, un par to arī nolēmu parunāt šajā rakstā- kas būtu noderīgi lauksaimniekiem.

(more…)

Medijos noderīgi pakalpojumi

Posted by on Jun 10, 2016 in interesanti, media | 0 comments

Medijos noderīgi pakalpojumi

Varētu domāt, ka tas, ar ko nodarbojas dažādi mediji ir pavisam vienkārši un vienmuļi. Visu laiku tikai jāraksta un jāanalizē, dienu dienas. Bet patiesībā tā nemaz nav. Mediju darbs, protams, visā visumā ir diez gan vienpusīgs, tomēr arī šī viena puse sevī ietver daudz interesanta un atšķirīga. Varētu teikt, ka labam medijam vienmēr jābūt lietas kursā par visu jauno.

Jā, tā ir tikai viena lieta, kas viņam jādara, tomēr jāaizdomājas arī par to, ka viss jaunais ir daudz un atšķirīgs, tāpēc tas nemaz nav tik vienkāršs uzdevums kā sākumā varētu likties, un tik vienpusīgs nemaz arī nē. Katrai dzīves situācijai un darbam ir vairākas puses, jo īpaši mediju darbam.

Tam ir neskaitāmi daudz pušu, no kurām katrai jāatrod labākā pieeja un iespēja, kā to paveikt. Par to tad arī šis raksts, par visām iespējām un variantiem, kā atvieglot mediju darbu, jeb kādi pakalpojumi var izrādīties noderīgi. (more…)

Intervijas, kas ietekmē sabiedrības attieksmi

Posted by on May 19, 2016 in interesanti, media, raksti | 0 comments

Intervijas, kas ietekmē sabiedrības attieksmi

Cilvēkiem ir tieksme visu izlemt saviem spēkiem un neklausīties citu domās. Viņi dzird un uztver tikai to, ko grib un ar šo stūrgalvību bieži vien ir neiespējami strīdēties, jo ieskaidrot to, kā ir patiesībā, ir praktiski neiespējami.

Līdz ar modernajām tehnoloģijām, attīstījušies ir arī cilvēki, bieži vien tas ir labā nozīmē, jo lietojot modernākas ierīces, attīstās cilvēku domāšana, spriestspēja un dažādas, iepriekš neizzināta, smadzeņu puses.

Taču uz dažiem cilvēkiem modernās tehnoloģijas neiedarbojas tādā veida, kā citiem. Atsevišķais sabiedrības daļai tehnoloģijas paver durvis uz plašo interneta informācijas pasauli, kurā ne vienmēr viss publicētais ir patiess un tam var ticēt. (more…)

Mobilais, kas palīdz iegūt informāciju un serviss, kur vērsties, ja tās salūzt

Posted by on Apr 27, 2016 in interesanti, raksti | 0 comments

Mobilais, kas palīdz iegūt informāciju un serviss, kur vērsties, ja tās salūzt

Jau iepriekš esmu minējis, ka katram vajadzētu izmantot visas iespējas, kuras mums sniedz mūsdienu modernās tehnoloģijas. Mūsdienu pasaule, jo īpaši tehnoloģijas, attīstās neiedomājami strauji, un ar katru jauno tehnoloģiju, ar vien vairāk tiek atvieglota cilvēku dzīve. Kaut vai telefoni, šodien tie ir tik moderni, ka tādā vienā mazā ierīcē ir ietilpināts pilnīgi viss – foto kamera, video kamera, kalendārs, plānotājs, mūzikas atskaņotājs un vēl daudz kas cits.

To visu atliek vien izmantot savā labā un jūsu ikdiena paliks ievērojami vienkāršāka. Mobilajās ierīcēs iespējams darīt pilnīgi visu, arī sērfot internetā un pārvaldīt  failus. Un par to tad arī esmu nolēmis šoreiz parunāt- kā šādas ierīces varam izmantot savā labā, un kur vērsties, ja ar tās kādā brīdī pārtraukušas darboties. (more…)

Veiksmīga komunikācija un tās nozīme

Posted by on Aug 9, 2015 in interesanti | 0 comments

Medijiem mūsdienās piemīt patiešām liels spēks. Par to nu nav pilnīgi nekādu šaubu un ja arī nemaldos, tad pats jau par to esmu runājis vēl vairāk. Un tam arī ir pavisam loģisks pamatojums, jo skaidri redzams ir tas, ka ar mediju palīdzību ir iespējams paveikt lielas lietas. Nepārprotiet mani, es nebūt nedomāju, ka izmantojot medijus mēs varam paveikt pilnīgi visu, paši nepieliekot nekādu piepūli. Tā tas tik tiešām nav.

Tomēr ir ļoti svarīgi saprast to, ka dažāda veida mediji dod iespēju ātri un ērti uzrunāt ļoti plašu cilvēku loku. Un ja mums vēl šo iespēju izdodas apvienot ar veiksmīgi izveidotu ziņu, nav šaubu, ka ir iespējams radīt zināmu ietekmi.

Šeit mēs varam sākt runāt par to, kādā veidā šādas informācijas izplatīšanas metodes tiek izmantotas. Un man šķiet, ka vien no labākajām iespējām, kas turklāt netiek bieži izmantota, ir dažāda veida maldinošas informācijas izplatīšanās apturēšana. Tā vietā cilvēkiem tiek dots paskaidrojums par to, kāda ir patiesā situācijā. No kā galu galā ieguvēji ir abās pusēs.

Šī iespēja šķiet patiešām lieliska saistībā ar personām, par kurām nereti tiek izteikti dažādi viedokļi un minējumi. Skaidrs, ka tas arī var negatīvā veidā ietekmē arī atsevišku personu karjeru. Tomēr izmantojot medijus, ar pāris vienkāršu un paskaidrojošu teikumu palīdzību ir iespējams daudz ko mainīt. Vienu no šādiem piemēriem ir iespējams apskatīt lapā http://www.la.lv/olegs-solodovs/, kur uzņēmējs Oļegs Solodovs sniedz īsu skaidrojumu. (more…)

Saturs ir nozīmīgāks par SEO un Mārketingu

Posted by on Jun 10, 2015 in interesanti, raksti | 0 comments

Saturs ir nozīmīgāks par SEO un Mārketingu

Pirms kāda laika runāju par to, cik lieliskas iespējas mums sniedz SEO izmantošana savā labā. Saprotams, ka šī ir moderna pieeja reklāmai interneta vidē un ir svarīgi, ka mēs par šādām lietām mācamies pēc iespējas vairāk, lai sasniegtu labākos rezultātus. Un arī man ir nācies pārliecināties par to, ko šādu iespēju izmantošana mums spēj sniegt. Tomēr ir ļoti svarīgi, ka mēs neaizmirstam par to, ka popularitātes iegūšanu interneta vidē ietekme vēl daudzi un dažādi faktori, kas nozīmē to, ka mēs nedrīkstam visu uzsvaru likt tikai uz viena jautājuma risināšanu.

Es par to visu esmu domājis jau ļoti sen un man bija patiešām liels prieks, kad internetā atradu kādu mājas lapu, kuras veidotājs uzsver tās pašas lietas. Redziet, mums nekādā gadījumā nevajadzētu aizmirst to galveno iemeslu, kas liek cilvēkiem apmeklēt tevis izveidoto interneta vietni. Tā, protams, ir informācija. Un nav svarīgi, kādus reklāmas trikus tu izmantosi, ja vien nespēsi nodrošināt apmeklētājiem nepieciešamo informāciju, nekādus rezultātus nesasniegsi. Vismaz ne ilgtermiņā.

Un ja nu mēs tiešām vēlamies darboties veiksmīgi, liela nozīme ir tam, ka mēs domājam par ilgtermiņa attīstību. Kas nozīmē, ka mums ir jādomā par to, ko apmeklētāji ierauga, kad atver attiecīgo interneta vietni. Sākotnēji pieejamajam satura ir jābūt tieši tam, ko šis cilvēks ir vēlējies atrast. Ir jārada pārliecība par to, ka mēs spējam sniegt to, kas lapas apmeklētājam ir nepieciešams.

Kāris Ķikuts savas lapas blogā par to visu izsakās vairāk kā skaidri. Un kā jau teicu, ka ir liels prieks, ka mūsu starpā ir šādi cilvēki, kas saprot, ka tieši saturs ir nozīmīgais. Nu jā, mums ir jāseko līdzi ar citu faktoru izpildei. Tomēr ir vairāki rādītāji, kas skaidri attēlo to, kā lapas saturs ietekmē apmeklētāju vēlmi uzturēties mūsu lapā.

Satura mārketings

Attēls ņemts no http://optimise.lv

Kā jau to uzsver K. Ķikuts tieši satura veidošana ir tā, ka ļaus tavai lapai sasniegt labākus rezultātus ilgtermiņā. Šeit svarīgi ir saprast to, ka Google ņem vērā to, kā cilvēki uzturas tavā lapā. To panāk ar tādiem rādītājiem kā Bounce Rate vai Time on-site, kas parāda, cik atbilstošs ir šīs lapas saturs tam, ko cilvēki ir meklējuši. No tiesas iesaku izlasīt šo rakstu par lapas satura nozīmi, kur tas viss ir skaidri izstāstīts, lai jūs to varētu saprast. Un to jūs varēsiet atrast spiežot uz pievienotā attēla.

Tas viss pierāda tikai un vienīgi to, ka interneta vide vienmēr mainās un attīstās. Un ir ļoti svarīgi, ka mēs sekojam līdzi visām šīm pārmaiņām un ņemot vērā notiekošo, arī pielāgojamies. Jo tieši tādā veidā mēs varēsim interneta lietotājiem sniegt to, ka viņiem ir nepieciešams. Un līdz ar to arī mēs sāksim iet uz priekšu. Mākslīgas reklāmas vietā saturs pats par sevi būs tas, ka rada popularitāti un atpazīstamību interneta lietotāju vidū. Kad mēs to saprotam, mēs sākam strādāt pavisam savādāk.

To visu jau lieliski pierāda kaut vai manis minētā lapa optimise.lv, kur par šīm lietām tiek runāts skaidrā un visiem saprotamā valodā. Tieši tāda veida informācija ir tā, ka cilvēki vēlas iegūt, kad izmanto internetu. Tāpēc domāsim par svarīgāko, bet tajā pašā laikā neaizmirsīsim arī par citām lietām, kas ietekmē lapa attīstību.